Rugalmas álláslehetőség Hollandiában!

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Munkakör

Próbáld ki magad változatos munkakörökben a logisztika és a termelés világában, és találd meg a leginkább neked megfelelőt, mielőtt lekötöd magad hosszútávon!
Feladatok

A munka különböző termelési és logisztikai üzemekben zajlik, számos partnerünknél. Főleg raktárosi, illetve gyártósori munkák elérhetőek.

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit mi ajánlunk:

ÓRABÉR: minimum br. 9 € / óra + vakációpénz + műszakpótlékok

- bejelentett holland foglalkoztatás, törvényes munkaszerződés

- hosszútávú együttműködés

- ingyenes munkábajárás

- magyar és román nyelvű koordinátor

- heti fizetési rendszer

-céges szállás és egészségügyi biztosítás

- segítünk megszervezni az utazást, illetve elintézni a kinti munkavállaláshoz szükséges holland dokumentumokat

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Elvárások

- angol nyelvtudás

- rugalmasság

- tapasztalat nem szükséges!

- lelkiismeretesség, motiváltság

- jogostvány előnyt jelent, de nem feltétel!

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünkről:

Új életet kezdeni külföldön nagy változást jelent, de az Axell Groupra mindvégig számíthatsz: ismerjük a holland piacot, és pontosan tudjuk, hogy milyen kihívásokkal néz szembe egy új országba érkező munkavállaló. Ezért az első pillanattól, ahogy kapcsolatba kerülsz velünk, profi, felkészült kollégáink segítenek végig az úton, a teljeskörű itthoni tájékoztatástól egészen az első fizetésed kézhezvételéig, és persze azután is.

A célunk, hogy megkönnyítsük számodra a külföldi munkavállalást, ezért: holland anyacégünkkel kötöd majd törvényes munkaszerződésed, Axell által biztosított szálláson élhetsz, valamint segítünk az egészségbiztosítás, a külföldi bankszámla és a holland adószám (BSN vagy SOFI-szám) elintézésében is. A mindennapi ügyintézésben kint magyar nyelvű koordinátorunk segít eligazodni neked, de a magyar iroda munkatársait is bármikor felhívhatod.

Kérdésed van...? Jelentkeznél...?

Nézz körül legújabb állásajánlataink között, hívd fel kollégánkat a +36708845031-es telefonszámon, vagy üzenj nekünk az alábbi e-mail címen: jobs@axell.hu

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Axell Hungary Kft.
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát