Gyári munka Hölgyek számára is - Sodastream - Hollandia (Ref.sz.: SODASTREAM)

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Betanított gyári munka Hollandiában!
Engedd szabadon a buborékokat, és csatlakozz a Sodastream nemzetközi csapatához! Nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!

ÓRABÉR: 9,52-10.10 € + műszakpótlék + vakációpénz
Munkavégzés helye: Rijen, Hollandia

Ha van szemed a részletekhez, bírod a gyors munkatempót és nem bánod a monotonabb feladatokat sem, biztosan jól fogod magad érezni a cégnél.

Amiben számítunk Rád:
logisztikai és gyártási feladatok
alumíniumcylinderek minőségellenőrzése
pakolás, kézibékával történő anyagmozgatás
rendelések összekészítése
címkézés, szortírozás

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:
Az Axell Employment munkatársai mindent megtesznek azért, hogy a terveid szerint alakuljanak a dolgok Hollandiában. Megszervezzük neked a kiutazásod, elintézzük a szállást, és az egészségügyi biztosításodat is elindítjuk. A kint tartózkodásod alatt magyar nyelvű koordinátorunk segít majd neked az ügyintézésben, de természetesen a magyar iroda munkatársai is elérhetőek maradnak a számodra. Szerintünk minden ember és minden helyzet egyedi és kiemelt figyelmet érdemel, ezért személyre szabott aftercare-rendszerrel követjük nyomon minden dolgozónk boldogulását.

Az órabéred mellett műszakpótlékokra, hétvégi és ünnepnapi pótlékra, valamint a 8%-os vakációpénzre is számíthatsz. Mi támogatjuk, hogy barátok, párok, családtagok együtt kezdjenek új életet Hollandiában, sőt: ha ajánlasz nekünk egy hozzád hasonlóan jó munkatársat, Friendship-bónuszunkban is részesülhetsz!

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!
Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a cv.employment@axell.hu e-mail címen vagy a +36-70-8829048-es telefonszámon!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy a mi emberünk, ha:
azonnal munkába tudsz állni
magabiztosan beszélsz angolul
több ügyfelünknél is bevethető vagy
feltalálod magad nemzetközi környezetben
előny, ha B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünkről:

Új életet kezdeni külföldön nagy változást jelent, de az Axell Groupra mindvégig számíthatsz: ismerjük a holland piacot, és pontosan tudjuk, hogy milyen kihívásokkal néz szembe egy új országba érkező munkavállaló. Ezért az első pillanattól, ahogy kapcsolatba kerülsz velünk, profi, felkészült kollégáink segítenek végig az úton, a teljeskörű itthoni tájékoztatástól egészen az első fizetésed kézhezvételéig, és persze azután is.

A célunk, hogy megkönnyítsük számodra a külföldi munkavállalást, ezért: holland anyacégünkkel kötöd majd törvényes munkaszerződésed, Axell által biztosított szálláson élhetsz, valamint segítünk az egészségbiztosítás, a külföldi bankszámla és a holland adószám (BSN vagy SOFI-szám) elintézésében is. A mindennapi ügyintézésben kint magyar nyelvű koordinátorunk segít eligazodni neked, de a magyar iroda munkatársait is bármikor felhívhatod.

Kérdésed van...? Jelentkeznél...?

Nézz körül legújabb állásajánlataink között, hívd fel kollégánkat a +36708845031-es telefonszámon, vagy üzenj nekünk az alábbi e-mail címen: jobs@axell.hu

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Axell Hungary Kft.
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát