Karácsonyi bónusz - Orderpicker kollégákat keresünk Hollandiába! Hölgyek jelentkezését is várjuk! (Ref.sz.: Syncreon)

Axell Hungary Kft.

A munkavégzés helye
Hollandia
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Syncreon munkatársaként a raktározás és logisztika új generációját képviselve vezető világmárkák elektronikai termékeivel lesz lehetőséged foglalkozni.

ÓRABÉR: 9,50 € + vakációpénz
Munkavégzés helye: Waalwijk, Hollandia

Több száz eurós karácsonyi bónuszainkról kérj tájékoztatást telefonon vagy e-mailben!

Amiben számítunk Rád:

általános raktárosi feladatok ellátása
árumozgatás elektromos kézibékával (EPT)
áru-összekészítés megrendelés alapján
csomagolás, címkézés, áruválogatás
kamionok le- és felpakolása
munkaterület tisztán tartása

Egyéb béren kívüli juttatások

Amit munkádért cserébe kínálunk és garantálunk:

Az Axell Employment munkatársai mindent megtesznek azért, hogy a terveid szerint alakuljanak a dolgok Hollandiában. Megszervezzük neked a kiutazásod, elintézzük a szállást, és az egészségügyi biztosításodat is elindítjuk. A kint tartózkodásod alatt magyar nyelvű koordinátorunk segít majd neked az ügyintézésben, de természetesen a magyar iroda munkatársai is elérhetőek maradnak a számodra. Szerintünk minden ember és minden helyzet egyedi és kiemelt figyelmet érdemel, ezért egyedülálló, személyre szabott aftercare-rendszerrel követjük nyomon minden dolgozónk boldogulását.

A kinti munkába járásod természetesen ingyenes, sőt: amikor sofőrként te szállítod kollégáidat, napi 5 eurót fizetünk neked!
Az órabéred mellett műszakpótlékokra, hétvégi és ünnepnapi pótlékra, valamint a 8%-os vakációpénzre is számíthatsz. Mi támogatjuk, hogy barátok, párok, családtagok együtt kezdjenek új életet Hollandiában, sőt: ha ajánlasz nekünk egy hozzád hasonlóan jó munkatársat, Friendship-bónuszunkban is részesülhetsz! Tudj meg még többet a cégről: https://www.id-logistics.com/en/

Információk a kiválasztási folyamatról

Ha velünk dolgozol, nincs közvetítői díj, regisztrációs költség, sem semmilyen egyéb, rejtett fizetnivaló!

Kérdésed van? Jelentkeznél? Keress minket bizalommal a jobs@axell.hu e-mail címen vagy a +36-70-882-9048-es telefonszámon!

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

alapfokú végzettség

Beszélt nyelvek

Angol nyelv - Küszöbszint (B1)

Készségek és személyes tulajdonságok

Te vagy a mi emberünk, ha:

azonnal munkába tudsz állni
munkádat precízen és körültekintően végzed
(a termékek többsége nagyértékű elektronikai eszköz)
magabiztosan beszélsz angolul
több ügyfelünknél is bevethető vagy
van némi raktáros tapasztalatod
feltalálod magad nemzetközi környezetben
érvényes B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
előny, ha van érvényes erkölcsi bizonyítványod

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünkről:

Új életet kezdeni külföldön nagy változást jelent, de az Axell Groupra mindvégig számíthatsz: ismerjük a holland piacot, és pontosan tudjuk, hogy milyen kihívásokkal néz szembe egy új országba érkező munkavállaló. Ezért az első pillanattól, ahogy kapcsolatba kerülsz velünk, profi, felkészült kollégáink segítenek végig az úton, a teljeskörű itthoni tájékoztatástól egészen az első fizetésed kézhezvételéig, és persze azután is.

A célunk, hogy megkönnyítsük számodra a külföldi munkavállalást, ezért: holland anyacégünkkel kötöd majd törvényes munkaszerződésed, Axell által biztosított szálláson élhetsz, valamint segítünk az egészségbiztosítás, a külföldi bankszámla és a holland adószám (BSN vagy SOFI-szám) elintézésében is. A mindennapi ügyintézésben kint magyar nyelvű koordinátorunk segít eligazodni neked, de a magyar iroda munkatársait is bármikor felhívhatod.

Kérdésed van...? Jelentkeznél...?

Nézz körül legújabb állásajánlataink között, hívd fel kollégánkat a +36708845031-es telefonszámon, vagy üzenj nekünk az alábbi e-mail címen: jobs@axell.hu

A cég címe

Páva u. 8.
1094 Budapest

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Axell Hungary Kft.
Tel.: +36708845031
E-mail: Küldje el önéletrajzát