Grafikus

Automedon Kft.

A munkavégzés helye
Szombathely
Munkaidő
teljes munkaidő

Munkahelyi információk

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

FELADATAID KÖZÉ FOGNAK TARTOZNI:
- meglévő ügyfélkör ápolása és folyamatos kiszolgálása ide értve az általuk küldött grafikai anyagok alapján látványterv és árajánlat készítése és maga a megrendelt termék elkészítése
- új ügyfelek felkutatása
- árajánlatok kidolgozása, értékesítési projektek támogatása elejétől a végéig
- szublimációs és lézer technológia ismerete, ezzel kapcsolatosan a vevők támogatása
- előkészített grafikák optimális, költséghatékony elrendezése a nyomtatandó alapanyagokra

Egyéb béren kívüli juttatások

AMIT NEKED KÍNÁLUNK:
- fiatalos lendületes csapat
- versenyképes jövedelem
- cafeteria
- utazási támogatás

Információk a kiválasztási folyamatról

A munkavállalóval kapcsolatos elvárások

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók

középfokú végzettség érettségivel
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség

Jogosítvány

B

Szakmai tapasztalat években

1

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Készségek és személyes tulajdonságok

AMIRE SZÜKSÉGED LESZ:
- minimum 1 év szakmában eltöltött gyakorlat
- értékesítési ambíciók
- Corel grafikai program közép szintű ismerete
- Adobe szoftverek magas szintű ismerete
- jó kommunikációs készség
- jó problémamegoldó-készség
- lendületes, rugalmas, önálló és precíz munkavégzés

Hirdető cég

A cég rövid jellemzése

Cégünk 10 éves múlttal rendelkező folyamatosan fejlődő fiatalos vállalkozás.
Fő tevékenységünk: egyedi ajándéktárgyak, termékek gyártása; szublimációs és lézer technológia használata és értékesítése.
Csapatunkba grafikust keresünk!

A cég címe

Széll K.u. 34.
9700 Szombathely