Karrier az Audinál

Villamos karbantartó mérnök - Prémium Platform Elektromos Járműhajtások

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Meghatározó projektként indul Győrben a legújabb fejlesztésű elektromos meghajtások sorozatgyártása. Ezzel az Audi Hungaria az e-motorok gyártásának területén megerősíti központi funkcióját az Audi Konszernben. A villamos járműhajtások gyártási szakterületének feladata a sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése; a jövőben pedig az elektromos motorok gyártása a sorozatgyártás körülményei között. Az Audi Hungariánál az új generációs e-motorok területen belül helyet kap a fogaskerék megmunkálás, az állórész gyártás, és egy konvencionális szereldei üzem is.

Következő feladatok várnak Önre

A projekt fázisban:

Új villamos hajtások projekt támogatása a koncepciós szakasztól a villamossági és szerelési szempontok mentén

Javítási és karbantartási tevékenységek felépítése a projektfázisban

Intézkedések bevezetése, nyomon követése és hatékonyságának ellenőrzése

Sorozatgyártás előkészítése, a sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése

Tartalékalkatrész listák feldolgozása, alkatrészek raktári felvételének biztosítása

Konstrukciós megbeszéléseken és kísérletekben való részvétel

Szoros együttműködés más szakterületek képviselőivel (minőségbiztosítás, fejlesztés, gyártástervezés területéről)

Szériagyártás elindulásától:

Gyártási technológiák optimalizálása, folyamatos fejlesztések

Karbantartási költségek optimalizálása

Hibaelhárítás, a berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, fejlesztése

Műszaki rajzok és tervrajzok olvasása, adott esetben javítása

Munkatársak oktatása

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú villamosmérnöki végzettséggel rendelkezik

Legalább 3 év, villamos karbantartási területen szerzett szakmai tapasztalata van (szerelde)

Villamos hajtások, illetve Siemens S7 ismerettel rendelkezik, OpenCAQ ismerete előnyt jelent

Rendelkezik csavarozó hajtások ismeretével (Apex Tool, Atlas Copco)

Tárgyalóképes német nyelvtudása van

Jó koordinációs és szervező képessége van

Képes a problémákat analitikusan és komplex módon végiggondolni és megoldani

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Vállalja a feladatkörrel összefüggő kiküldetéseket

Előnyt jelent:

Projektvezetési tapasztalat

Siemens S7 TIA Portal ismerete

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW21172

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sáhó Ramóna
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 30 767 7244