Karrier az Audinál

Gyakornok - Járműszerelde menedzsment területen

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyártás jelenti az Audi Hungaria egyik alappillérét. 1998-tól készülnek Győrben Audi-modellek: először az ingolstadti telephellyel megvalósított kooperációs gyártási rendszer keretében, majd 2013 nyarától már önálló gyáregységben kerülnek megépítésre az autóink. Ennek nyomán a teljes gyártási folyamatot lefedi az Audi Hungaria: a karosszériaelemek préselésétől, lakkozásától kezdve egészen a járművek készre szereléséig.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a teljes gyártási folyamattal (A3 Limousine, A3 Cabriolet, TT Coupé, TT Roadster és Q3 autók építésével), ezzel átfogó ismereteket szerezve a termék keletkezéséről. Betekintést nyer a szereldei élet világába, ezzel megismervén a különböző munkafolyamatokat.

Folyamatosan kapcsolatot tart partnerterületekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthat ki a termelésen kívül a karbantartással és a támogató területekkel is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Részvétel vezetői megbeszéléseken

Prezentációk előkészítése, összeállítása a vezető számára

Projektekben való részvétel

Különböző célszámok követése, táblázatok kialakítása, aktualizálása, optimalizálása

Aktív kapcsolattartás a társterületekkel

Lekérdezések, kimutatások készítése

Együttműködés és támogatás a terület mindennapi feladataiban

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú tanulmányokat folytat mérnöki vagy műszaki menedzser szakon (BSc vagy MSc)

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud

Legalább heti 3 napot el tud tölteni a vállalatnál

Középfokú német nyelvtudás előny

Magabiztosan használja az Office szoftvereket (Word, Excel, PowerPoint)

Proaktivitás, önálló munkavégzés jellemzi

VBA programozó tudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW21090

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9135