Karrier az Audinál

Gyakornok - Járműhajtás-fejlesztés, automatizálási feladatok

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk a járműhajtás-fejlesztés szegmens műhely / féktermek területe. Feladatunk a konszern által gyártott motorok minőségi és élettartam ellenőrzése, amit a motorok tesztelésével (fékezésével) érünk el. Az itt elvégzett teszteket bonyolult, egymással kapcsolatban lévő rendszerek automatizált működése irányítja. A napi munka során lehetőség van az iskolapadban megszerzett tanulmányok gyakorlati kipróbálásra, elmélyítésére. Emellett lehetőséget biztosítunk az ipari újdonságokba való betekintésre is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A területen működő automatizált rendszerek programozása

Villamos karbantartás

Hibakeresés / -analízis

Dokumentációk / adatbázis-készítés

Operatív feladatok támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Bsc vagy Msc szintű villamosmérnök tanulmányokat folytat automatizálás szakirányon vagy mérnökinformatikus képzésben vesz részt

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

A német vagy angol nyelvet alapszinten alkalmazni tudja írásban és szóban

Heti 3 nap munkavégzést vállalni tud

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud

Szakirányú gyakorlat (programozás, forrasztás, áramkörök mérése) vagy TDK- és egyéb versenyrészvétel előnyt jelent

felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW21060

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938