Karrier az Audinál

Gyártástechnológia - tervezőmérnök - Elektromos járműhajtások

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A gyártástechnológia-tervezés - ahogy a neve is mutatja - a gyártási folyamatok legfontosabb alappillére. A technológiák, a folyamatok és a berendezések optimális működése nélkül nem készülhetne el az a több ezer motor és autó, amelyek az Audi Hungariát a világ legnagyobb motorgyárává teszik. Az üzem- és funkcióbiztos működése, a különféle hibák analizálása és kiküszöbölése a mindennapi munkafolyamatokhoz elengedhetetlen. A gyártástechnológia-tervezés komplex és izgalmas szegmense a vállalatnak, hiszen több terület közös munkáján és együttműködésén alapul: az öntészeti technológiák, a megmunkálás, a motorszerelde, a szerszám- és szériagyártás, a logisztika, a minőségbiztosítás, a karbantartás, a fejlesztés és a projektmenedzsment futnak itt össze. A vállalatirányítás a szakterülettel szemben komoly követelményeket támaszt, amelyek közül a legfontosabbak a gazdaságosság, a termelési kapacitások fogyasztói igényekhez történő igazítása, a hatékony időgazdálkodás és a magas minőség fenntartása. Az itt dolgozó munkatársak biztosítják az Audi Hungaria gyártási folyamatainak fennakadásmentes működését, de a terület hatásköre nemcsak a győri egységre terjed ki, hanem több ponton is együttműködik az ingolstadti anyavállalattal, az Audi AG-val.

A területről készített videónk itt elérhető: https://www.youtube.com/watch?v=-_nsWtxBZRk&t=34s

Következő feladatok várnak Önre

Gyártási folyamatok tervezése és értékelése, egyeztetés a műszaki fejlesztéssel a termék folyamatbiztos gyárthatóság szerinti kialakítása miatt

Simultaneus Engineering csoportokban való részvétel

Gyártási idők, invesztíciók, szükséges felület meghatározása

Gyártó berendezések és a gyártáshoz szükséges eszközök beszerzése

Gyártási dokumentációk elkészítése

Gyártási folyamatok optimalizálása (minőség, gyártási idő, gazdaságosság)

Gyártó berendezések felállításának, üzembe helyezésének és átadásának a koordinációja

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú mérnök (gépész-, villamos- vagy mechatronikai mérnök) végzettséggel rendelkezik

Gyártási folyamatokkal, gyártóberendezések beüzemelésével és üzemeltetésével kapcsolatos több éves tapasztalattal rendelkezik (autóipari szerelősorral kapcsolatos tapasztalat előny)

Középfokú német nyelvtudása van (angol nyelvtudás előnyt jelent)

Hajlandó rugalmas munkavégzésre és nem okoz gondot a gyakori külföldi kiküldetés vállalása

Jó kommunikációs képességgel rendelkezik, terhelhető, érdekeit nagyobb grémiumok előtt is tudja képviselni (Audi képviselete külső cégekkel szemben)

Részletes magyar és német/angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázathoz!

Amit kínálunk

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW20928

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Szóka-Csányi Ildikó
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 3234