Karrier az Audinál

Gyakornok – Jog

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A jogi osztály munkatársai a vállalatnál felmerülő jogi jellegű feladatokat látják el és jogi tanácsadást végeznek. Ezek közé tartozik többek között a vállalat jogi ügyeinek intézése, szerződéstervezetek véleményezése, szerződések megszövegezése, és a szóbeli és írásbeli jogi tanácsadás. A fentieken túlmenően a jogi osztály tevékenységei kiterjednek az anyavállalat jogi osztályával, valamint a külső jogi tanácsadókkal történő kapcsolattartásra is. Emellett a vállalati kultúrában a törvények és belső szabályozások (pl. irányelvek) betartatását is végzi. Ez olyan előremutató és preventív tevékenységet jelent, amely biztosítja a vállalat szakterületeinek és munkavállalóinak szabálykövető magatartását.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Jogtanácsosok és Compliance munkatárs munkájának támogatása

Jogi és szervezeti dokumentumok fordítása

Jogszabályok és releváns bírósági határozatok figyelése és keresése

Nyilvános adatbázisokban történő keresések támogatása

Szerződések és állásfoglalások előkészítésében való együttműködés

Bírósági, közjegyzői ügyintézés

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat jogász szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Túl van legalább 4 lezárt szemeszteren

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud - rugalmas időbeosztással

Németnyelv-tudása legalább középfokú

Angolnyelv-tudás előnyt jelent

Ügyvédi irodában vagy más cégnél szerzett jogi gyakorlat előnyt jelent

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Versenyképes juttatás

Nyelvtanfolyam lehetősége

Nem szakmai tréningeken való részvétel lehetősége

Kollégiumi elhelyezés lehetősége

Szakmai tapasztalat multinacionális környezetben, egy fiatal és lendületes csapatban

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW20887

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek