Karrier az Audinál

Data Analyst - Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szakterületünkön dolgozó kiváló szakemberek legfőbb feladata óriás adathalmazból könnyen értelmezhető értékeket, információkat kinyerni, melyek továbbadásával a fejlesztési folyamatok professzionális haladását biztosítják. A járművek és hajtások mérési adatait első sorban Python programnyelv alkalmazásával dolgozzák fel, de mindennapi munkájuk során olyan, modern Big Data technológiák is szerepet kapnak mint az Apache Spark. Az így nyert információkat Dashboardok segítségével teszik kézzelfoghatóvá a megbízó területek számára.

Csapatunkban a helyed, ha szívesen foglalkozol adatelemzéssel és szeretnél részt venni teljesen új, innovatív területünk folyamatainak és módszereinek kialakításában!

A területről készített videónk itt elérhető: https://youtu.be/KnfCrfFUSxI

Következő feladatok várnak Önre

Szoros együttműködés a műszaki fejlesztés különböző győri és ingolstadti részlegeivel a fékpadi- és járműves mérések, jelek, adatkinyerés és - feldolgozás, szenzortopológiák, on-board diagnosztika területén

Mérési adatok feldolgozása BigData-módszerekkel

Folyamatos egyeztetés a megbízókkal új analízisek kidolgozásában

Projektek koordinálása Data Analytics területen (projekt kiírástól a megbízás ledolgozásáig)

Projekt befejezését követő terület támogatása

Új predikciós modellek készítése magas szintű programnyelvek segítségével (elsősorban Python)

Munkafolyamatok optimalizálása adatelemzés segítségével

Data analytics terület folyamatainak és használatban lévő rendszereinek továbbfejlesztése

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú, műszaki végzettséggel rendelkezik, IT-végzettség előnyt jelent

Megbízható tudással rendelkezik Apache Spark alkalmazásában

Legalább középfokú német és angol nyelvtudással rendelkezik

Méréstechnikai, elektrotechnikai ismeretek, valamint gépjárművek kommunikációs buszainak ismerete előnyt jelentenek

PySpark, SQL, Pandas, Plotly ismertek további előnyt jelentenek

Tapasztalat felhőalapú alkalmazásokban (Amazon Web Services, Google Cloud, Microsoft Azure) előnyt jelent

Analitikus, komplex, felelősségteljes gondolkodásmód jellemzi, képes önálló projektmunkára saját ötletek alapján

Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

Amit kínálunk

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW20674

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek