Karrier az Audinál

Tervezőmérnök - Üzemanyagcella - Kísérleti Motorgyártó Központ

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Kísérleti Motorgyártó Központon belül a szakterület feladata, hogy az Audi Hungariánál gyártott járműhajtások illetve alternatív hajtásláncok szériagyártásának előkészítését, fejlesztését támogassa, a konstrukciós fázistól egészen a szériáig. Erre a sokrétű, innovációkkal és kihívásokkal teli pozícióra az alternatív járműhajtások területén jártas mérnökök jelentkezését várjuk!

Következő feladatok várnak Önre

Gyártásvezérlő szoftver üzemeltetése és kezelése

Gyártásvezérlő szoftver fejlesztésének szakmai támogatása

Üzemanyagcella folyamat mérnöki feladatainak ellátása, összeszerelési folyamat felépítése

A kísérleti üzemanyagcella gyártás megbízásainak a szakterületeket átfogó koordinálása

Üzemanyagcella építésének támogatása

Termékfejlesztés támogatása, kísérletek lebonyolítása

Képzések, oktatások szervezése, lebonyolítása

Ön az ideális jelölt, ha

Villamosmérnök végzettsége van

Középfokú német nyelvtudással rendelkezik

Jó koordináló készsége van

Jó kommunikációs/prezentációs készséggel rendelkezik

Jól terhelhető és rugalmasság jellemzi

Folyamatorientált a gondolkodásmódja

Önálló munkavégzés jellemzi ugyanakkor képes csapatmunkára is

Határozott a fellépése

Előnyt jelent:

Összeszerelési folyamatban szerzett tapasztalat (Üzemanyagcella)

Villamos mérésekben szerzett tapasztalat (Üzemanyagcella)

Szoftverek és IT felépítések ismerete (szoftver fejlesztés)

Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást  támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva.  Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok,  munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW19971

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Nagy László
válaszolja meg Önnek