Karrier az Audinál

Gyakornok - Karbantartó mérnök az R4 TDI Motorszeldében

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely , hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését. A végszerelés 8 motorszereldében és 28 különböző mechanikus gyártósoron történik a legkorszerűbb termelési eljárásokkal.

Területünk az R4 TDI motorok összeszerelésével foglalkozik. A gyártósoron dolgozó karbantartó mérnök munkájának támogatására keresünk gyakornok kollégát.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Egyszerűbb alkatrészek tervezése

Karbantartó mérnökök munkájának támogatása

Részvétel TPM folyamatokban

Táblázatok, kimutatások követése

Amit ebben a munkakörben megtanulhat:

3D nyomtatás megismerése, tervezéstől a kész termékig (nyomtatásig)

Motorok termelési rendszereinek teljeskörű megismerése (motorgyártás felépítése, működtetése, auditálási folyamatok)

Mechanikai és villamos termelő berendezések és ehhez tartozó szerelési ismeretek elsajátítása (fúrás-faragástól a berendezések villamos teljesítményméréséig)

Legmodernebb TDI motorok szerkezeti és működési megismerése

Csapatmunka elsajátítása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök vagy villamosmérnök vagy műszaki menedzser szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Német vagy angolnyelv-tudás előny

Tervezőprogramok ismerete előny (CAD, SolidEdge, stb)

Képes csapatban dolgozni

Preciz és strukturált munkavégzés jellemzi

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW19378

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek