Karrier az Audinál

Asszisztens gyakornok - Járműhajtás-fejlesztés területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Ha szeretne belelátni, hogyan működik a fejlesztést támogatók munkája, hogy milyen egy olajozottan működő, háttérben dolgozó csapat egyik alkotóelemének lenni, jelentkezzen. Mint központi támogató szerepkört betöltő gyakornok, nagyon sok terület munkájára lesz lehetősége rálátni, és számos emberrel lesz lehetősége találkozni. Ha egy igazán pörgős és aktív csapat tagja kíván lenni, válassza a fejlesztés segítő csapatát. A munkakör nagyon szerteágazó és változatos. A fő profil mindenekelőtt a vezetők és a titkárság támogatása.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Kapcsolattartás a személyüggyel, pénzügyi részleggel, a fejlesztés társterületeivel

Dokumentációk kezelése, teremfoglalások koordinálása, ügyintézés

Vezetői autók karbantartása

Sokrétű, akár napi szinten változó, kreatív feladatok önálló megoldása.

Amit a területen megtanulhat:

Kommunikációs készség és nyelvtudás fejlesztése

Egy terület támogató egységének megismerése: hogyan épül fel, milyen elemekből áll - nélkülük a gépezet nem működne.

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat idegenforgalmi, gazdasági vagy társadalomtudományi szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud, heti 3 napban

Német nyelvtudása legalább középfokú

Felhasználói szinten ismeri a MS Office programokat

B kategóriás jogosítványa és vezetési tapasztalata van

Jó szervezőkészséggel rendelkezik

Nyitott, dinamikus személyiség

• Feladatorientált

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW19347

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938