Karrier az Audinál

Gyakornok - Gyártástechnológia - tervezés a motorgyártás területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a teljes gyártási folyamattal, így átfogó ismereteket szerezhet a termék keletkezésétől kezdődően, a teljes széria szakasz egészén keresztül bezárólag a termék kifutásig. Folyamatosan kapcsolatot tart partnerterületekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthat a Motorgyártás, Kísérleti Motorgyártó Központ és a Logisztika képviselői körében. Gyártástechnológiai - tervezés munkájának támogatása által - az együttműködéseknek köszönhetően - elsajátítja a több területen átívelő projektekhez szükséges alapismereteket, fejlesztheti kompetenciáit és a jövőben is hasznosítható szakmai gyakorlatot szerezhet.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Gyártástechnológia - tervezők munkájának támogatása

Termelési berendezések felállításában, beüzemelésében és optimalizálásában való részvétel

Részvétel a jelenlegi gyártási folyamatok továbbfejlesztésében

Amit ebben a pozícióban megtanulhat:

- megismerheti az Audi Hungariánál gyártott belső égésű motorok összes verzióját

- betekintést kap a legkülönbözőbb motorépítési és/vagy komponens gyártási technológiákba és a jövő motor-projektjeibe

- lehetőség van megismerni a szakterületen dolgozó német kollégákat

- tapasztalatot szerez folyamattervezésben, határidőkkel összekötve

- a magyar és külföldi beszállítóinkkal folyamatos kapcsolattartásnak köszönhetően fejlődik kommunikációs és szervezési képessége, továbbá lehetősége van szakmai ismeretek több helyről való begyűjtésére

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

CAD-ismeretekkel rendelkezik, AutoCAD előny

Hozzáállása szorgalmas és megbízható

Képes csapatban dolgozni

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW19315

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek