Karrier az Audinál

Informatikus gyakornok a motorgyártás területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A motorgyártás területén a teljeskörű karbantartási folyamatokért felelős csapat, úgynevezett TPM-Menedzsment működik.

Feladataink közé tartozik a motorgyártáson belül a TPM rendszer folyamatos fejlesztése innovatív technológiák alkalmazásával, az üzemi adatgyűjtő rendszer (BDE) üzemeltetése és az energia adatgyűjtő rendszer (EDE) kiépítésében való részvétel. A területre érkező gyakornok feladata a szakterületen dolgozó mérnökök feladatainak támogatása.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A motorgyártás karbantartási adatainak összegyűjtése különböző adatbázisokból

A karbantartási adatok adatbázisba történő rendszerezése előre definiált szempontok alapján

Az adatbázisban lévő adatok naprakészen tartása

Az adatbázisból különböző jelentések, mutatószámok kimutatások készítése és vizuális megjelenítése a Motorgyári területek számára

Az adatbázis üzemképességének fenntartása

Az adatbázis továbbfejlesztése a beérkező igények alapján

Szoros együttműködés a projektteammel

Együttműködés más szakterületekkel (Controlling, IT, Beszerzés)

Rendszeres jelentés a terület vezetőjének az adatbázis aktuális státuszáról

Amit megtanulhat ebben a munkakörben:

Betekintést kaphat az Audi Hungaria Motorgyárának karbantartásába

Tapasztalatot szerezhet projektmunkában

A közös munka során kommunikációs és konfliktuskezelő képessége fejlődik

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat informatika szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

Relációs adatbáziskezelésben szerzett ismeretei és gyakorlata van

Microsoft Office programokat (Excel, makrók, Pivot, Access) magas szinten ismeri

Visual Basic tapasztalat előny

Terhelhetőség, stressztűrés és minőségorientáltság jellemzi

Jól kommunikáló nyitott személyiség, képes a csapatmunkára

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW19269

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek