Karrier az Audinál

Analízismérnök - Minőségbiztosítás - Elektrotechnika, Elektronika

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások

és termékek színvonalát.

Következő feladatok várnak Önre

Belsőégésű és elektromos hajtások elektromos alkatrészeinek komplex hibaanalízise

Analízistervezés, szakmai egyeztetés külső laborokkal és beszállítókkal

Mérések tervezése, összeállítása, végrehajtása és kiértékelése

Automatizált mérőrendszerek tervezése, konfigurálása

Új alkatrészekhez és technológiákhoz szükséges ismeretek és mérőeszközök önálló beszerzése, összeállítása, munkatársak oktatása

Együttműködés a VW Konszern szakterületeivel: műszaki fejlesztés, beszerzés, minőségbiztosítás és gyártástervezés

Ön az ideális jelölt, ha

Villamosmérnök MSc végzettséggel rendelkezik méréstechnika /beágyazott rendszerek/ automatizálás szakirányon

Német és angol nyelvtudása van (az egyik tárgyalóképes a másik minimum kommunikáció képes)

Analóg és digitális áramköri ismeretekkel rendelkezik

Tapasztalatot szerzett mikrokontrollerek alkalmazásában, programozásában (C/C++)

NI LabView tapasztalat és motorelektronikai illetve motorismeret előnyt jelent

Érdekli a szenzorok és beavatkozók működése

Szeret mélyen a problémák mögé látni, megérteni és megoldani őket

Komplex gondolkodású személyiség, jó műszaki érzékkel

Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Határozott, terhelhető és stabil

Jó kommunikációs- és szervezőkészség jellemzi

Amit kínálunk

Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérezéssel, nyereségtől függő prémium-kifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk. Győri telephelyünkön munkatársaink ingyenes szakorvosi ellátást, üzemi étkezés széleskörű lehetőségét valamint képzési kínálatunk egyénre szabott elemeit vehetik igénybe. Audi Akadémiánk tréning kínálata szakmai és szakmán túli kompetenciák fejlesztésére, valamint nyelvi képzésekkel kínál személyre szabott fejlődési lehetőségeket. A saját időgazdálkodást támogatják az online megbeszélések, videókonferenciák vagy Skype-hívások a személyes jelenlét helyett, valamint az erre megfelelő munkakörökben az otthoni munkavégzés lehetősége is igénybe vehető az egyedi élethelyzetekhez igazodva. Ingyenesen igénybe vehető egészségügyi vizsgálatok, munkába járás támogatása, támogatott autó lízing program, önkéntes nyugdíjpénztári számla finanszírozásának támogatása, élethelyezetekhez igazodó lehetőségek igénybevétele (esküvői autó, kismama program, stb.) és számos vásárlási kedvezmény támogatja kollégáink mindennapjait szerződéses partnereinknél a vendéglátás, sport, utazás, kereskedelem, telekommunikáció és banki szolgáltatások terén. Munkatársi és családi rendezvényeink pedig színesítik kollégáink mindennapjait (főzőnap, önkéntes nap, Mikulás rendezvények, jubileumi rendezvények, ötletbörze gála) az év során.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW19802

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek