Karrier az Audinál

Gyakornok - Egészségmenedzsment - Munkapszichológia

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Zrt. Egészségmenedzsment terület dinamikusan fejlődő és bővülő csapatába gyakornokot keres. Egészségügyi szolgálatunk több mint 12000 munkavállaló részére biztosít egészségügyi ellátást két, a gyár területén fekvő Egészségügyi Központban.

Alapvető célunk, hogy egy felelős, szociálisan is érzékeny vállalat saját foglalkozás-egészségügyi szolgálataként korszerű, a mai szakmai elvárásokat példa értékűen megvalósító egészségügyi ellátást biztosítsunk, magas nívójú környezetben

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Pszichoszociális kockázatértékelések elvégzésének és kiértékelésének támogatása

Egészségmegőrző programok szervezésében és kivitelezésében történő aktív részvétel

Mentális szűrővizsgálatok megvalósításának segítése

Kapcsolattartás az Audi Hungaria munkatársaival

Az Egészségmenedzsmenten futó szakmai projektek és programok szervezésének, kivitelezésének napi szintű támogatása

Egészségügyi statisztikai adatok több szempont szerinti gyűjtése, elemzések összesítése

Egészségügyi kimutatások, beszámolók előkészítésében való aktív részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

Pszichológia, munkapszichológia tanulmányokat folytat BA/BSc vagy MA/MSc képzésen

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonya van

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltését tudja vállalni, heti 3 munkanapban

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office, MS Excel) rendelkezik

Német nyelvtudás előny

Munkájában flexibilis, terhelhető, jó kiállású

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezik

Nyitott, empatikus személyiség

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázói fiók mellékleteként

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW18439

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek