Karrier az Audinál

Gyakornok - Személyügy - Munkahelyi vendéglátás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk fontosnak tartja, hogy munkatársaink részére a gyár területén megfelelő étkezési ellátást biztosítson. Ennek érdekében az Audi Hungaria Vendéglátás területén dolgozó kollégáink folyamatosan azon dolgoznak, hogy a munkatársak elvárásai, visszajelzései alapján ezt a juttatást fejlesszék. Törekszünk a változatosságra és a megújulásra, az egészséges életmód támogatására.

Jelenleg 3 éttermet, 12 büfét és 1 mozgó büfét működtetünk.

A szolgáltatás teljessé tétele érdekében a vállalat területén ezen felül 130 melegital-, üdítő- és snackautomata működik.

A protokoll vendéglátásra és a bekészítések bonyolítására szintén nagy gondot fordítunk. Hozzánk tartozik emellett a szolgáltatóval és a szolgáltatás minőségével kapcsolatos rendszeres véleményfelmérés is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A vendéglátással kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása

Termékkínálat nyilvántartások vezetése, különböző kimutatások készítése

Napi szintű kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal

Részvétel az éttermek, büfék területén végzett helyszín bejárásokban, termékek ellenőrzésében, snack-és italautomaták felülvizsgálatában

Belső intranet oldal szerkesztése, aktualizálása

Támogatás a munkatársi igények felmérésében és a termék-szolgáltatás paletta folyamatos fejlesztésében

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gazdálkodás és menedzsment; kereskedelem és marketing; turizmus-vendéglátás, sport-és rekreációszervező, vagy egyéb gazdasági, kommunikációs szakon

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Nyitott legalább heti 3 nap munkavégzésre és minimum 1 év gyakorlati idő eltöltésére

Legalább alapszintű németnyelv-tudással rendelkezik írásban és szóban

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

Nyitott, lelkes, szeret emberekkel foglalkozni

Munkájában terhelhető, megbízható, önálló

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW19538

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek