Karrier az Audinál

Alkatrészfelelős mérnök – Költség- és értékelemzés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk egy projekt korai fázisában, műszaki, gyártástechnológiai és költségelemző kompetenciák és technikai eszközök segítségével támogatja, hogy a projektek a lehető legköltséghatékonyabban valósulhassanak meg. Szorosan együttműködünk a Volkswagen konszern további márkáinak különböző területeivel, napi kapcsolatban vagyunk a németországi Fejlesztőközponttal és Minőségbiztosítással, valamint további szakterületek kollégáival.

A műszaki költségelemző terület szerszám-, termék- és folyamatismeret és gyártási kritériumok mentén végzett kalkulációval vizsgálja a beszállítók gyártási folyamatait. Műszaki kompetenciáink az alábbi területeket érintik: fröccsöntő szerszámok, fémalakító és fémmegmunkáló szerszámok, fém alkatrészek alakítása és megmunkálása, műanyagok-, elasztomerek gyártása és csatlakozó folyamatok, öntészeti eljárások és a hozzá kapcsolódó folyamatok.

A költségelemzés folyamatában tárgyalásokat és egyeztetéseket folytatunk a beszállítókkal és a konszern más telephelyeivel az egész világon.

Ha mély műszaki szaktudással és tapasztalattal rendelkezik, ha tárgyalási technikákban jártas, ha tapasztalattal rendelkezik gyártási folyamatokban és jól érezné magát ebben a szerepben, emellett szívesen utazna és dolgozna nemzetközi környezetben, akkor csatlakozzon a költségelemző mérnökök újonnan alakuló csapatához.

Következő feladatok várnak Önre

Alkatrészek gyártási folyamatának kalkulálása

Beszállítói ajánlatok technikai kiértékelése

Kalkuláció bemutatása illetve megvédése megbízási tárgyalásokon

Alkatrészek gyártási folyamatainak és eszközeinek, gépeinek felülvizsgálata a beszállítóknál

Versenytárselemzéssel és részletes költségkalkulációkkal támogatja a döntéshozatalt már korai fázisában

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú műszaki (gépész-, jármű-, mechatronikai-vagy villamosmérnök) végzettséggel rendelkezik

Több éves autóipari tapasztalata van gyártástechnológiában vagy szerszámkészítésben

Tárgyalóképes német nyelvtudással rendelkezik, angol nyelvtudás előny

Gyártási ismeretekre tett szert (alakítási, öntési, fröccsöntési, megmunkálási, hegesztési, lézermegmunkálási technológiák ismerete)

Felelősségteljesen és önállóan végzi munkáját

Magabiztos a különböző szintű beszállítói képviselők ártárgyalásain

Belföldi és külföldi utazásokra való hajlandóság jellemzi (rendszeresen, vagy akár nem tervezett jelleggel)

Érdekérvényesítő, konfliktust jól kezelő, határozott és lendületes személyiség

Részletes német és/vagy angol nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázata mellékleteként!

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW17591

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek