Karrier az Audinál

Gyakornok a gyártervezés vezérléstechnikai (MSR) területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Gyártervezés épületgépészeti tervező részlegén belül az MSR tervezés látja el a gépészeti berendezések vezérlését és távfelügyeletét.

Erősáramú megtáplálást biztosít minden eszköznek, PLC/DDC központú vezérlőszekrényeken keresztül irányítja azokat majd különböző SCADA rendszereken felügyeli a működésüket.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Vezérléstechnikai (MSR) Projektvezető támogatása

Egyeztetés kivitelező és tervező cégekkel

Kivitelezések napi felügyelete

Részvétel tervezői megbeszéléseken és építési bejárásokon

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat mechatronikai vagy villamosmérnöki tanulmányok

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Rendelkezik villamos tervezési ismeretekkel (EPLAN)

Rendelkezik automatizálási és gépészeti ismeretek

Önálló munkavégzés

Jó problémamegoldókészség

Jó kommunikációs készség

Magyar nyelvű fényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

Előnyt jelent:

Erősáramú elosztórendszerek a gyakorlatban

Irányítástechnikai eszközök (szenzorok, aktuátor) ismerete

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW18221

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Perjés Petra
válaszolja meg Önnek