Karrier az Audinál

Gyakornok - Konstrukció - R-motorok

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

2001-ben került átadásra az AUDI HUNGARIA Zrt. motorfejlesztő központja, ahol munkatársaink a legmodernebb eszközökkel és szoftverekkel dolgoznak. A magas szintű szakmai ismeretek mellett a rendelkezésre álló technológiai infrastruktúra is nagyban hozzájárul a dinamikus fejlesztésekhez: kollégáink különféle járatópadokon és járatókabinokban, speciális kamerák és egyéb eszközök segítségével optimalizálják belsőégésű motorjaink és villamos hajtásaink működését. A központ támogatja a szériafelfutást és a szériagyártást, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat, feladatuk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Az érintett alkatrészek konstruálása vagy konstrukciós változtatása Creoban

A mérnökcsapat napi feladatainak támogatása a járműhajtás-konstrukció területén

A járműhajtás-változatok összehasonlítása, elemzése

Már meglévő konstrukciós megoldások elemzése és összehasonlítása

Konstrukciós vagy optimalizációs javaslatok kidolgozása

Amit a szakterületen megtanulhat:

Megismerkedhet a mérnöki tevékenység és feladatkör lényegével

Bepillantást nyerhet a konstruktőrök munkájába, a fejlesztési folyamatok és a tervezés világába, továbbá egy jelentős autóipari cég mindennapjaiba

A műszaki élet számos területén szerezhet új, főként tervezési és modellezési ismereteket

Végigkísérheti, hogy milyen lépések szükségesek a gyártásban lévő motor szériatámogatásához és a még fejlesztés alatt álló motorok felfuttatásához

A mérnököktől kapott feladatoknak köszönhetően alapos rálátást kaphat a belsőégésű motorok felépítéséről és a részegységek feladatairól

A gyakorlati lehetőség nagyban hozzásegítetti ahhoz, hogy eddig tanult elméleti ismereteit a munka világában is felhasználja

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányokat folytat mechatronikai, járműmérnöki vagy gépészmérnöki szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Optimális esetben legalább 1 év gyakorlati időt és heti 4 munkanapot vállalni tud

Alapfokú a német nyelvtudása

CAD (optimális esetben Creo) ismeretekkel rendelkezik

Alapos ismeretei vannak belsőégésű motorok felépítéséről és működéséről

Ambíció, rugalmasság, kreativitás jellemzi

Kérjük, hogy pályázatához csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, és egy kivonatot (pdf) korábbi konstrukciós munkáiról.

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW18399

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek