Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítás, mikrokontrollerek programozása (elektrolabor)

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria minőségbiztosításának elektrolaborja a beszállított elektromos alkatrészek vizsgálatával foglalkozik - bármely motortípussal kapcsolatban. Ha ért az elektronikához, szívesen méri és szereli ezeket az alkatrészeket, akkor itt a helye!

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Mikrokontrollerek programozása

Automatizált szenzor teszter fejlesztése

Részvétel elektromos alkatrészek mérésében, analízisében

Vizsgálatok kiértékelése

Mérési és analízisdokumentációk kezelése

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat villamosmérnök vagy mechatronikai mérnök szakon, és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni vállalatunknál

Legalább heti 4 munkanapot vállalni tud

Legalább alapfokú a német nyelvtudása

Felhasználó szintű MS Office ismeretekkel rendelkezik

Előny: Arduino vagy STM32 mikrokontroller-programozás ismerete

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17982

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938