Karrier az Audinál

Gyakornok - Szerszámgyár, készülék- és berendezésépítés, megrendelések követése

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria szerszámgyárában a készülék- és berendezésgyártás szakemberei a lemezalkatrészek összeállításához terveznek gyártóberendezéseket az Audi szinte összes telephelye számára. Projektjeink adminisztrációs támogatásához keresünk gyakornok kollégát.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Megrendeléskövető rendszer ápolása

Kiszállítások egyeztetése

Nyitott kérdések tisztázása a beszállítókkal és az árubeérkezési területtel

Visszaigazolások és darabjegyzékek SAP-ban való rögzítése

Adminisztratív tevékenység a beszállítói kapacitás tervezésében, követésében

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat gazdasági szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év gyakorlati idő eltöltését vállalni tudja, minimum heti 3 munkanapban

Középfokú a német nyelvtudása

Magabiztos MS Office ismeretei vannak

SAP vállalatirányítási szoftver ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17725

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938