Karrier az Audinál

Gyakornok - Járműhajtás-fejlesztés, automatizálási feladatok

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk a járműhajtás-fejlesztés szegmens műhely / féktermek területe. Feladatunk a konszern által gyártott motorok minőségi és élettartam ellenőrzése, amit a motorok tesztelésével (fékezésével) érünk el. Az itt elvégzett teszteket bonyolult, egymással kapcsolatban lévő rendszerek automatizált működése irányítja. A napi munka során lehetőség van az iskolapadban megszerzett tanulmányok gyakorlati kipróbálásra, elmélyítésére. Emellett lehetőséget biztosítunk az ipari újdonságokba való betekintésre is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A területen működő automatizált rendszerek programozása

Villamos karbantartás

Rendszerfejlesztésben való részvétel

Ön az ideális jelölt, ha

Bsc vagy Msc szintű villamosmérnök tanulmányokat folytat automatizálás szakirányon vagy mérnökinformatikus képzésben vesz részt

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

A német vagy angol nyelvet alapszinten alkalmazni tudja írásban és szóban

Heti 3 nap munkavégzést vállalni tud

Legalább egy év szakmai gyakorlati időt vállalni tud

Szakirányú gyakorlat (programozás, forrasztás, áramkörök mérése) vagy TDK- és egyéb versenyrészvétel előnyt jelent

felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17684

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938