Karrier az Audinál

Gyakornoki - Járműhajtás-fejlesztés, kísérleti mérnökök támogatása

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Járműhajtás-fejlesztési területünkön kísérleti mérnök kollégáink különféle járatópadokon és járatókabinokban, speciális kamerák és egyéb eszközök segítségével optimalizálják belső égésű motorjaink működését. A terület támogatja a sorozatgyártást és annak felfutását, igény szerint átalakítják a különféle motortípusokat, feladatuk továbbá a reklamációk, az alkatrészek és a beszállítók vizsgálata is.

A V Otto és dízelmotorok területére keresünk gyakornokot, a kísérleti mérnökök munkájának támogatásához.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

fékpadi járatások támogatása

eredmények kiértékelése

alkatrészek fotódokumentációja

járműves mérések támogatása

motorok szétszerelésének támogatása

egyedi alkatrészkísérletek megvalósítása

Ön az ideális jelölt, ha

Gépészmérnök vagy járműmérnök tanulmányokat folytat BSc vagy MSc képzésen

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 6 hónap gyakorlati időt vállalni tud legalább heti 3 napban

Középfokú német nyelvtudás előnyt jelent

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik és autóvezetési tapasztalata van

Alapos ismeretekkel rendelkezik belsőégésű motorokról

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17671

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938