Karrier az Audinál

Gyakornok – Szerszámgyár, méréstechnikai támogatás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szerszámgyár három fő területe közül az első alappillér a szerszámgyártás, ahol a lemezalakítás sokszor 50-60 tonnát meghaladó tömegű szerszámait tervezik és gyártják. A második fő terület, a készülék- és berendezésgyártás szakemberei a szerszámokban születő lemezalkatrészek összeállításához terveznek gyártóberendezéseket az Audi szinte összes telephelye számára. A szerszámgyár alapvető tevékenységi köreit a harmadik fő területe, az exkluzívszériás gyártás színesíti. Az acél, az alumínium és a nemesacél alapanyagok feldolgozásáról szerzett know-how-val elértük, hogy az Audi sportmodellek – szériától eltérő – külső karosszériaelemeinek beszállítói lettünk. Ilyenek például az RS4, illetve RS6 modelleken található szélesített sárvédők, de gyártunk alkatrészeket a Lamborghini Aventadorhoz vagy a Porsche Panamerához is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Rádióvezérelt mérési rendszer háttér adatbázis (Excel) ápolása

A jelenlegi termelési folyamatok felvétele, dokumentálása az Audi Hungariánál használt munkamódszerrel

A jelenlegi termelési folyamatok standardizálása

Veszteségelemzés, döntéselőkészítő kimutatások összeállítása

Munkautasítások készítése

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc gépészmérnök vagy járműmérnök tanulmányokat folytat, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud

Méréstechnikai ismeretekkel rendelkezik

Robotismeret, lemezalakítás, automatizálási ismeretek előnyt jelentenek

Magabiztosan használja az Excelt

Német és/vagy angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17675

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938