Karrier az Audinál

Gyakornok - Vegyészmérnök tanulmányokkal

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyár Lakkozó üzemében történik a kész karosszériák korrózióvédelme és lakkozása. A karosszérák egy vegyi kezelés után merítőfürdőben korróziógátló festékkel kerülnek bevonásra, majd a speciális festéket kemencében kikeményítik. A következő lépésben történik a karosszériák letömítése PVC felhordással. Az alapozó, a szín és a fedőlakk automatizálva kerül a karosszériákra. Köszönhetően az izgalmas feladatkörnek, a fiatalos munkahelyi hangulatnak és high-tech környezetnek, az Audi Hungaria olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Szakterületi mérnökök támogatása

Részvétel különböző lakkspecifikus vizsgálatokban

Mérési jegyzőkönyvek elkészítése

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) vegyészmérnök tanulmányokat folytat, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Heti 3-4 nap munkavégzést tud vállalni, minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltésével

Legalább középfokon beszéli a német, angol vagy francia nyelvek egyikét

MS Office programokat felhasználói szinten kezeli

Érdeklődik a természettudományok (fizika, kémia) iránt

Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Munkájában terhelhető, pontos és precíz

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17227

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9135