Karrier az Audinál

Gyakornok – Projektasszisztens a Járműhajtás fejlesztés területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria Járműhajtás fejlesztés területén több magyarországi felsőoktatási intézménnyel közösen elindít egy különféle kutatás fejlesztési területeket érintő együttműködést.

A projektek keretein belül, olyan jövőbe mutató technológiákkal kapcsolatos kutatások zajlanak, amelyek nélkülözhetetlenek lesznek a következő generációs belső égésű motorokban illetve az elektromos hajtásokban.

A tisztán kutatási témákon felül egy projekt folyamán számos gazdasági tényezővel is számolni kell. A költségek tervezése, mérföldkövek nyilvántartása, folyamatos együttműködés a projektben résztvevő tagokkal, intézményekkel.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A különböző kutatási projektek napi működési rendjében való aktív közreműködés

Projekt eredmények ellenőrzése

Kapcsolattartás a szervezeten belül és az együttműködésben résztvevő felsőoktatási intézményekkel

Megbeszélések előkészítése, szervezése és nyomon követése

Függőben lévő tevékenységek listájának kezelése és célkövetése

Projekt költségek folyamatos nyomon követése, a költségvetési célok figyelembevételével

Részvétel az éves projekt költségvetés tervezésében, elhatárolások tervezése a következő naptári évre

Prezentációk szerkesztése

Döntéselőkészítő anyagok összeállítása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat, gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing vagy közgazdász vagy műszaki menedzser, vagy egyéb gazdasági szakon és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább heti 3-4 munkanapot vállalni tud

Legalább 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Magabiztosan kezeli az MS Office programokat

Legalább középfokon beszél németül

Rugalmasság, megbízhatóság, terhelhetőség, komplex gondolkodásmód jellemzi

Kiemelkedő a kommunikációs készsége

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17607

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938