Karrier az Audinál

Gyakornok – V8/V10 Motorszerelde – Mérnöktámogatás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria alapját a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993 óta működik, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi gépjárműosztályába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról.

A termelés mechanikus gyártásra és motorszereldére osztható. Jelenleg több mint 3 500 gép és berendezés szolgálja az 5 fő komponens (forgattyúsház, hengerfej, főtengely, vezérműtengely , hajtókar) mechanikus gyártását és a motorok összeszerelését. A végszerelés 8 motorszereldében és 28 különböző mechanikus gyártósoron történik a legkorszerűbb termelési eljárásokkal.

A szegmens, ahova a gyakornok kollégát keressük, 2002 óta állít elő nyolc-, illetve tízhengeres V-motorokat, melyek csúcskategóriás autókba kerülnek beépítésre a konszern különböző telephelyein (Ingolstadt, Neckarsulm, Pozsony, Salzgitter, Lipcse, Crewe, St. Agata Bolognese). Az összesen 20.205 m2-en elterülő termékszegmensen 291 munkatárs segítségével kerülnek előállításra az említett motorok.

2013 januárjától a szegmenshez tartozik az R5 TFSI motor gyártása is, így ezáltal még szélesebbé vált a termékpalettánk.

Szegmensünk a mechanikus megmunkálás, a motorszerelde és az üzemmenedzsment mellett 2015 januárjától a törzsmotor-szereldével egészült ki.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Gyártósoron lévő csavarok összegzése, egységesítés lehetőségeinek megvizsgálása, és ezáltal munkahelyek összevonása.

Kifutó motorok és ezzel kapcsolatban lévő szerelések vagy alkatrész megszűnések összegyűjtése táblázatos formátumba.

Mérnökök támogatása

Dokumentumok aktualizálása

Mérések összefoglalása, elemzése

Napi termelési adatok összefoglalása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök vagy járműmérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Német nyelv ismerete előny

MS Office programokat felhasználói szinten ismeri

Képes önálló munkavégzésre

Analitikus gondolkodásmód jellemzi

Terhelhető

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17598

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek