Karrier az Audinál

Gyakornok – Villamos hajtások gyártásának támogatása

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A villamos járműhajtások gyártási szakterületének feladata a jelenleg futó sorozatgyártáshoz szükséges feltételek megteremtése, működtetése és nyomon követése,

ill. a jövőbeni új generációs elektromotorok gyártásának előkészítése az ingolstadti és győri gyártástechnológia – tervezéssel szorosan együttműködve.

Amire lehetősége lesz a területen dolgozó gyakornok kollégának:

- Egy új termék kihívásokkal teli gyártásának megismerése

- A műszaki problémamegoldás megismerése élesben, határidőre, nap, mint nap

- Kiváló munkaközösségben való részvétel

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A gyártás nyomon követése

Ütemidő mérés

Gépállapot mérés és követés

Termelési statisztikák összeállítása

Gyártással kapcsolatos egyéb dokumentálás

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök vagy villamosmérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Német vagy angolnyelv-tudása legalább alapfokú

Rendelkezik előtanulmányokkal villamos gépek szerkezetének és működésének témájában

Szakmai tapasztalat előnyt jelent

Gyakorlat diagramkészítésben

Preciz és strukturált munkavégzés jellemzi

Jól kommunikál, könnyen teremt kapcsolatot

Megbízható

Képes a monoton munkavégzésre is, pl. adatbevitel

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17500

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek