Karrier az Audinál

Műszaki menedzser gyakornok - Gyártás támogatása a V6 Otto Motoszereldében

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a V6 Otto motorgyártási folyamattal, így átfogó ismereteket szerezhet a termék keletkezéséről, gyártáshoz tartozó folyamatokról és rendelkezésre állást biztosító karbantartási rendszerről. Folyamatosan kapcsolatot tart gépgyártó cégekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthat az egyedi gépgyártás területén.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Projektek / határidők követése a gyártásban

Kapcsolattartás a beszállítókkal és a társterületekkel

Jegyzőkönyvek, dokumentációk, prezentációk készítése

Termelékenységi mutatószámok készítésében, elemzésében való együttműködés

Szervezési és dokumentációs feladatok ellátása

Audit folyamatok támogatása

Kimutatások készítése

Oktatásokkal, képzésekkel kapcsolatos feladatok támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

BSc vagy MSc tanulmányokat folytat műszaki területen - műszaki menedzser szak előny

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év szakmai gyakorlati időt vállalni tud heti 3 napban

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

MS Office programokat felhasználói szinten ismeri

Preciz és strukturált munkavégzés jellemzi

Hozzáállása szorgalmas és megbízható

Képes a feladatok önálló és felelősségteljes ellátására

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17312

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek