Karrier az Audinál

Gyakornok - Személyügyi referensek

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A személyügyi referensek mindennapi munkájukban a vállalat HR politikáját képviselik és valósítják meg a vállalaton kívül és belül. Napi feladataink közé tartozik a vállalat humánerőforrás igényének biztosítása és koordinálása, folyamatos kapcsolattartás a vállalat és a személyügy szakterületeivel, valamint szakmai tanácsadás vezetőink, munkatársaink és pályázóink számára.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A személyügyi referensek támogatása

Interjúk, találkozók szervezése

Önálló, adminisztratív jellegű feladatok ellátása

Kapcsolattartás a vállalaton belül

Szakterületi vezetőkkel való együttműködés

A napi feladatokat segítő informatikai programok használata

Ön az ideális jelölt, ha

Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) tanulmányokat folytat emberi erőforrások / közgazdász / nemzetközi kapcsolatok / nemzetközi kommunikáció vagy egyéb gazdasági jellegű képzésen

Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltését tudja vállalni, legalább heti 3-4 munkanapban

Németnyelv-tudása alapfokú írásban és szóban

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office) rendelkezik

Terhelhetőség, nyitottság és határozott fellépés jellemzi

Képes csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17299

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek