Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítás - Alternatív járműhajtások

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az elektromos járműhajtások minőségbiztosítási területére a sorozatgyártás támogatására keresünk egy lelkes gyakornokot.

A csapat fő feladatai:

> Elektromos motorok gyártása során felmerülő minőségi problémák kezelése és megoldása vásárolt alkatrészek esetén

> Folyamatos kapcsolattartás a társterületekkel

> Motoranalízisek végrehajtása és koordinálása

> A vevőknél felmerülő súlyponti hibák megoldása

Következő feladatok várnak Önre

Mérnökök támogatása beszállítói reklamációk kezelésében

A motoranalízisek támogatása a területen

Laboranalízisek követése

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök, mechatronikai mérnök vagy műszaki menedzser szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább 1 év gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Legalább heti 3-4 munkanapot vállalni tud

Legalább alapfokú a német nyelvtudása

Magabiztosan használja az MS Office programcsomagot

Érdeklődik az autóipar iránt

Kész egy nemzetközi csapatban dolgozni

Proaktivitás, önállóság, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW17295

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek