Karrier az Audinál

Gyakornok - Mechanikus megmunkálás minőségbiztosítása

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk foglalkozik a motorok fő elemeinek megmunkálásával az R4 dízeltől a V10 Otto-motorokig. Ide tartozik az öt fő komponens minőségbiztosítása: forgattyúsház, hengerfej, főtengely, hajtórúd és vezérműtengely. A területre érkező gyakornok feladata a szakterületen dolgozó mérnök munkatársak szakmai támogatása.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Új motorcsaládok bevezetésének támogatása

A mechanikus megmunkáló (CNC, marás, fúrás, esztergálás, köszörülés) gyártósorokon dolgozó minőségbiztosítási mérnök támogatása

Öntött és kovácsolt beszállított alkatrészek minőségbiztosításának megismerése

Minőségügyi dokumentációk készítése

Kapcsolattartás a társterületekkel

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat gépészmérnök, járműmérnök vagy egyéb műszaki szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Nyitott legalább heti 3 nap munkavégzésre

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a vállalatnál

Legalább alapfokú a német nyelvtudása

Optimális esetben jól ismeri a belsőégésű motorok fő komponenseit

Minőségügyi alapismeretek előnyt jelentenek

Forgácsolási és öntészeti ismeretek előnyt jelentenek

Magabiztos fellépés, határozottság, fejlődési szándék jellemzi

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW16957

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek