Karrier az Audinál

Gyakornok - Göngyölegirányítás, Üzemvezetés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A göngyölegirányítás felelős a gyártáshoz szükséges különféle tárolók és csomagolások szállítmányozásáért. Feladatkörünkbe tartozik a logisztikai szolgáltató irányítása és a feladatkörhöz tartozó göngyöleggyűjtő felület menedzselése.

Munkánk során mintegy 973 beszállítót kell hetente ellátni, és 176 főnyi szolgálatói apparátust irányítani.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Az üzemvezetés területe magába foglalja azon logisztikai számításokat, illetve adatfeldolgozást, melynek célja a diszpozíciós munka támogatása ill. a szolgáltató folyamatainak felügyelete, irányítása. Ugyancsak ebbe a feladatkörbe tartozik a VW konszernnel közös folyamatok egységesítése új innovációk bevezetése.

Ön az ideális jelölt, ha

Folyamatban lévő főiskolai (BSc / BA) vagy egytemi (MSc / MA) közlekedésmérnök/gazdaságtudományi tanulmányokat (logisztika szakirány) folytat, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltését tudja vállalni, legalább heti 3-4 munkanapban

Németnyelv-tudása középfokú

Szeret csapatban dolgozni

Munkája során alapos, megbízható

Adatbázisokat és Office alkalmazásokat haladó szinten kezel (MS Office: Excel, Access, Word, Powerpoint)

Programozói ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW16279

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9135
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.