Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítás Meisterbock területére

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A Meisterbock csapata már a jelenben a jövő erőforrásain dolgozik. Nálunk megismerheted a legújabb technológiákat, részt vehetsz az új autók jóváhagyási folyamatában.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Részvétel új autó projektekben

Projektkoordinátorok munkájának támogatása

Alkatrészfelelős mérnökök munkájának támogatása

Optikai és koordináta mérőgépek megismerése és használata

Dokumentációs feladatok

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) műszaki tanulmányokat folytat (gépészmérnök, járműmérnök, műszaki menedzser minőségbiztosítás szakirányon előnyt jelent)

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a vállalatnál

Legalább heti 4 munkanapot vállalni tud

Alapfokú a német nyelvtudása

Felhasználói szintű MS Office ismeretekkel rendelkezik

Minőségügyi rendszerismeret előnyt jelent

Jó kommunikációs és szervezőkészsége van

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW16084

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.