Karrier az Audinál

Gyakornok – Termelést támogató mérnök – Motorgyártás - EA211 motorcsalád

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Területünk az EA211-es motorcsalád 4 ill 2018-tól 3 hengeres benzinmotorjainak összeszerelésével foglalkozik. A területen 40 automata berendezés és 140 munkatárs munkáját egy 4-5 főből álló mérnöki csapat támogatja. A napi termelékenységi zavarok és a gyártási folyamatban felmerülő minőségi problémák elemzésébe, elhárításába ill megelőző megoldások kidolgozásába és a folyamatok fejlesztésébe az elmúlt 2-3 éveben sikeresen tudtunk gyakornokokat bevonni. A gyakornokaink a gyárthatóság gazdaságossági, minőségi kérdéseibe belelátva később jó alappal indulhatnak akár termékfejlesztői, minőségbiztosítói vagy bármely gyártással kapcsolatos szakirányba.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Gyártási folyamatok elemzése, adatgyűjtés

Berendezések vizsgálata, tesztelése

Javaslatok kidolgozása berendezések, folyamatok optimalizálására

Dokumentációk, prezentációk készítése

Kisebb gyártásfejlesztési projektek koordinációja

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat az alábbi szakok egyikén: gépészmérnök, járműmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök

Előnyt jelent: gyártási rendszerek, gyártástechnológia, automatizálás vagy hasonló szakirány

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább 2020. januárig tart a hallgatói jogviszonya

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

Képes a csapatban való együttműködésre, személyisége nyitott

Fellépése határozott

Terhelhető, de képes pontos munkavégzésre

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW16404

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.