Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítás terméktechnika - alternativ járműhajtások

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A motorgyári minőségbiztosítás terméktechnika területére keresünk egy lelkes gyakornokot az alternatív járműhajtások csapatába.

A csapat fő feladatai:

Motorprojektek koordinációja és jóváhagyása a sorozatgyártás számára.

A vevőknél felmerülő súlyponti hibák ledolgozása vásárolt alkatrész esetén.

Alkatrész - és folyamatoptimalizálás a beszállítóknál, alkatrészjóváhagyás, bevizsgálás.

Gyártási folyamatok befolyásolása, jóváhagyása, kétnapos gyártásátvétel, részvétel a beszállítók kiválasztásának folyamatában.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Segítségnyújtás az analízistevékenységekben (alkatrészbeszerzés, mérések tervezése / előkészítése), ill. mérési eredmények elemzése.

Alkatrészbevizsgálás támogatása

Az alkatrészfelelősi munka támogatása (reklamációkezelés, válogatások tervezése / előkészítése)

Projektkoordinátori munka támogatása, prezentációk elkészítése, a projektrészvevőkkel (fejlesztés, beszerzés, logisztika, termelés, stb.) történő szoros együttműködés

Táblázatok / kiértékelések készítése, prezentálása

Részvétel projektmegbeszéléseken nemzetközi partnerekkel

Ön az ideális jelölt, ha

Felsőfokú (BSc / MSc) műszaki tanulmányokat folytat

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud 2019 év végéig

Középfokú a német és alapfokú az angol nyelvtudása

Magabiztos számítógépes ismeretei vannak (MS Office, CAD)

Ambíció, rugalmasság, proaktivitás, kreativitás és önálló munkavégzés jellemzi

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye:

Referenciakód: GYPW16182

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.