Karrier az Audinál

Gyakornok – Exkluzívszériás karosszériagyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szerszámgyár alapvető tevékenységi köreit az exkluzívszériás gyártás színesíti. Az acél és az alumínium alapanyagok feldolgozásáról szerzett know-how-val elértük, hogy az Audi sportmodellek bizonyos külső karosszériaelemeinek beszállítói lettünk. Ilyenek például az RS4, RS5, illetve RS6 alkatrészei, de gyártunk alkatrészeket a Lamborghini Aventadorhoz, Huracanhoz, Urushoz és az Audi R8-hoz is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A termékfelelős mérnökök támogatása

Termékellenőrzés felülvizsgálata, változtatatási javaslatok kidolgozása

Sorozatgyártástól eltérő alkatrészek követésének támogatása

Heti jelentések elkészítésének támogatása

Kéthetes betanulási időszak után önálló munkavégzés

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi műszaki tanulmányokat folytat gépészmérnök vagy járműmérnök szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Minimum 12 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Legalább heti 4 nap munkavégzést vállalni tud

Ismereteket szerzett lemezalakítás és minőségbiztosítás témakörben

Önálló, proaktív munkavégzés, jó kommunikációs képesség és stressztűrés jellemzi

Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban előny

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye:

Referenciakód: GYPW16036

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.