Karrier az Audinál

Gyakornok – Karosszériaüzem adminisztratív támogatása

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A karosszériaüzemben a legkorszerűbb technológiákkal, nagyfokú automatizálás mellett készülnek az Audi Hungaria legújabb modelljeinek karosszériái. A szakterület tevékenysége a teljes járműgyárat átöleli, melynek támogatásához a területen dolgozó kollégáknak szerteágazó tudással kell rendelkezniük. A munkatársak folyamatos fejlődéséhez számos képzés megszervezése szükséges, melynek sikeres lefutása során olyan tapasztalatokra tehet szert, amiket a későbbiekben más projektekben is alkalmazhat. Fejlesztheti kompetenciáit és megismerkedhet azokkal az elvárásokkal, amiket a munka világában is várnak egy munkatárstól.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Projektcsapat támogatása

Képzési dokumentáció kezelése

A szakterület adminisztratív támogatása

Adminisztratív rendszerek kezelése

Információs anyagok összeállítása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat közgazdász, vagy gazdálkodás és menedzsment vagy kereskedelem és marketing vagy egyéb gazdasági BA/BSC vagy MA/MSC szakok valamelyikén

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább 6 hónap gyakorlati időt tud vállalni, heti 3 napban

MS Office programot legalább felhasználói szinten ismeri (MS Office – Word, Excel, PowerPoint)

Németnyelv-tudás előny

Terhelhetőség, nyitottság, határozott fellépés jellemzi

Rugalmasság, megbízhatóság, önállóság jellemzi

Jól kommunikál és szívesen vállal szervezési feladatokat

Képes csapatban dolgozni

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye:

Referenciakód: GYPW15939

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Sipos Edina
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 9135
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.