Karrier az Audinál

Gyakornok - Minőségbiztosítás Szerelde / Járműtechnika

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szakterületünkön a minőségbiztosítási munkatársak 3 különböző területen támogatják a termelést:

A típuskövető kollégák a sorozatgyártás során fellépő hibák követésével és elhárításásával foglalkoznak, valamint zárolások lebonyolításával a minőségbiztosítási társterületekkel, termeléssel és logisztikával történő együttműködés segítségével.

Folyamatmérnökként az eseményvezérelt folyamatellenőrzés során a felmerülő folyamat- és gyártmányhibákat feltárjuk, jegyzőkönyvezzük, megszüntetésükre intézkedéseket hozunk a társterületekkel egyeztetve, és azok hatékonyságát követjük.

A megelőző folyamatbejárások során meghatározott terv szerint a járműösszeszerelés részterületeit ellenőrizzük az előírások betartása, valamint a rend és tisztaság szempontjából. Az eltéréseket jegyzőkönyvezzük, megszüntetésükre intézkedéseket hozunk a társterületekkel egyeztetve, és azok hatékonyságát követjük.

A vizsgálattervezés feladata elsősorban a járműszereldében szükséges hosszú távú vizsgálatok meghatározása a minőségirányítás területén végzett ellenőrzések összehangolásával, illetve azok folyamatos felülvizsgálata. A feladatkör részét képezi továbbá a minőségirányítási területek vizsgálatainak gyártási tervben történő leképezése és rövidtávú, súlyponti vizsgálatok bevezetése felmerülő probléma esetén.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A típusfelelősök támogatása

Státuszlapok készítése zárolási akciókhoz

Zárolások nyomon követése

Eredmények dokumentálása

Táblázatok / dokumentációk követése, ápolása

Szükséges adatok bekérése a társterületektől

Akciók költségének kiértékelése

Folyamatbejárások támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányokat folytat műszaki területen

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van

Minimum 6 hónap gyakorlati időt el tud tölteni a szakterületen

Lehetőség szerint heti 4-5 nap munkavégzést vállalni tud

Legalább alapfokú a német nyelvtudása

Magabiztosan kezeli az Excel / PowerPoint / Outlook szolftvereket

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye:

Referenciakód: GYPW15919

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.