Karrier az Audinál

Mechanikus karbantartó mérnök - Motorgyártás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szegmensünk 2002 óta állít elő nyolc-, illetve tízhengeres V-motorokat, melyek csúcskategóriás autókba kerülnek beépítésre a konszern különböző telephelyein. 2013 januárjától területünkhöz tartozik az R5 TFSI motor gyártása is, így ezáltal még szélesebbé vált a termékpalettánk. Csapatunk hengerfej-megmunkálásához keresünk tapasztalt mechanikus karbantartó mérnököt.

Tekintse meg a terület bemutatkozó videóját: https://youtu.be/K4rgeDVLMHA

Következő feladatok várnak Önre

Berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, folyamatos fejlesztése, géphibák folyamatos követése

Javítások tervezése, szervezése, ellenőrzése és felügyelete

Kisebb átalakítások, korszerűsítések végzése

Részvétel a váratlan meghibásodásokban

Kapcsolattartás a társosztályokkal, beszállítókkal

Pótalkatrészek biztosítása

TPM dokumentációk készítése, követése, gondozása, karbantartások tervezése

Munkatársak ellenőrzése, oktatása, fejlesztése

Költségtervezés, statisztikák készítése, elemzése, intézkedési tervek készítése

Ön az ideális jelölt, ha

Gépészmérnök vagy üzemmérnök végzettséggel rendelkezik

Kommunikációképes német nyelvtudása van írásban és szóban (további tanulási hajlandóság)

Hidraulikai/pneumatikai/Autocad ismeretei vannak

Legalább 3 év karbantartás területén szerzett tapasztalata van

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik

Hajlandó készenlét vállalására

Jó kommunikációs képességgel, kreativitással rendelkezik, felelősségteljes munkavégzésre képes

Terhelhető, önálló, fejlődőképes és elhivatott

Jó problémamegoldó, önszervező és kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDW14794

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Németh Ildikó
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96 66 1522
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.