Karrier az Audinál

Gépészmérnök gyakornok - Villamos járműhajtások hajtóműveinek fejlesztése

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A villamos gépek és járműhajtások szakterületének feladata a korszerű hibrid- és elektromos hajtású járművek hajtásláncának fejlesztése, optimalizálása.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Hajtóműoldali mérések és konstrukciós feladatok támogatása

Járatópadi vizsgálatok előkészítése, támogatása, kiértékelése

Villamos hajtások akusztikai eredményeinek elemzése és prezentációja

Kísérleti és szériagyártás támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc) vagy egyetemi (MSc) tanulmányokat folytat gépészmérnök szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Heti 3-4 nap munkavégzést vállalni tud

Legalább 6 hónap gyakorlati időt el tud tölteni a szakterületen

Legalább alapfokú német nyelvtudással rendelkezik

Önálló munkavégzésre képes

Alapos elméleti ismeretekkel rendelkezik a fogaskerék-geometria, a hajtóművek felépítése, működése és konstrukciója területén

Akusztikai alapismeretekkel rendelkezik

Előny: gyakorlati tapasztalat a hajtómű-vizsgálatok területén

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW15113

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.