Karrier az Audinál

Gyakornok - IT - projektek a motorgyártás területén

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Az Audi Hungaria fő tevékenységi körét a motorgyártás jelenti, amely Győrben 1993-ban indult, és folyamatosan fejlődik. Jelenleg a motorgyártásban naponta több mint nyolcezer motor készül, amelyet a konszern szinte valamennyi márkájába beépítenek. Éves szinten 2 millió motor gördül le a győri gyártósorokról, ez a termelési kapacitás a világ legnagyobb motorgyárává teszi az Audi Hungariát.

Az előállított motorok között találunk 4, 6, 8, 10 és 12 hengereseket, Otto- és dízelmotorokat egyaránt, összesen 235 különböző variánsban kerülnek legyártásra.

Területünkön két gyártósoron a soros 4 hengeres Otto motorok összeszerelése történik. A két szerelde a motorgyár napi kihozatalának egynegyedét adja. A nálunk épülő variánsok száma 83, a gyár teljes termékpalettájának egyharmada. Vevőink között megtalálhatóak az Audi, a Volkswagen, a Porsche, a Seat és a Skoda európai és tengerentúli autógyárai.

A szegmensünkön digitalizáció, automatizálás és Industrie 4.0 témakörökben futó IT projektek támogatására, koordinálására keresünk gyakornok kollégát.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A motorgyártást támogató informatikai rendszerek üzemeltetési támogatása

Szakterületi igények egyeztetése és a megvalósítás támogatása

Új technológiák megismerése, analízise, tesztelése, bevezetésének támogatása

Folyamatos kapcsolattartás és együttműködés a megbízóval, az érintett társterületekkel és technikai támogató csoportokkal

Koordináció / részvétel IT folyamatok kialakításában, dokumentálásában, támogatásában

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat gazdaságinformatikus vagy mérnökinformatikus szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Túl van legalább 4 lezárt szemeszteren és legalább 2019. júniusig tart a hallgatói jogviszonya

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

Angol nyelvtudás előnyt jelent

IT üzemeltetési szakmai tapasztalat nagyvállalati informatikai környezetben

Megbízható, stressztűrő személyiség

Jó kommunikációs készség jellemzi

Nyitott a nemzetközi kapcsolatokra

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Járas Győr

Referenciakód: GYPW15027

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.