Karrier az Audinál

Utómunkatárs - Járműgyártás, Jármű-összeszerelés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Tiszta, modern gyár? Minőségi munkaeszközök? Önjáró padló? Monitor minden munkaállomáson? Tervezhető munkabeosztás? IGEN! Ez az Audi Hungaria Járműgyára. Mert nekünk fontos, hogy prémium termékeinkhez méltó környezetben, folyamatosan fejlődő, világszínvonalú gyárban dolgozhassanak kollégáink.

Következő feladatok várnak Önre

Járművek készre szerelése és a szükséges javítási feladatok ellátása

Minőségbiztosítással kapcsolatos feladatok ellátása

Aktív részvétel az utómunka folyamatok optimalizálásában

Aktív részvétel az utómunka akciókban

Piacbevezetéshez szükséges jármű darabszámok biztosítása

Járművek mozgatása, szállításra felkészítése

Ön az ideális jelölt, ha

Középfokú autószerelő/gépjármű villamosság szerelő/gépjármű technikus végzettséggel rendelkezik

Szakirányban szerzett több éves tapasztalat előnyt jelent

Minimum 2 éves termelésben szerzett tapasztalattal rendelkezik

Precíz, önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

Képes csapatmunkára

Rugalmasság jellemzi

B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

Számítógépes alapismeretekkel rendelkezik

Hajlandó többműszakos munkavégzésre

Hétköznapi és hétvégi túlórára hajnaldó

Amit kínálunk

Stabil, hosszútávú munkalehetőséget kínálunk munkatársainknak tervezhető munkabeosztással. Az alapbéren és a teljesítményfüggő mozgóbéren felül 13. havi bérkifizetés, nyereségtől függő prémium-kifizetés és széleskörű béren kívüli juttatások, valamint tiszta, modern gyár és minőségi munkaeszközök várnak. Kollégáink számára kedvezményes szálláslehetőséget, illetve műszakrendhez igazodó buszjáratokat biztosítunk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Járas Győr

Referenciakód: GYDW15297

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.