Karrier az Audinál

Gyakornok - Logisztikai kimutatások készítése

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Szakterületünk a motorlogisztika területén a következő feladatokat látja el:

- a termelés zavartalan ellátásához szükséges alkatrészek eljuttatása az Audi Hungaria áruátvételétől a gyártósori beépítésig

- az Audi Hungaria motorlogisztikájához tartozó teljes eszközpark felügyelete, illetve a logisztikai szolgáltató irányítása

Csapatunk agilis, önálló, változásokat könnyen kezelő, rugalmas kollégákból áll, nyílt és őszinte légkörben dolgozunk. Új kollégánknak lehetősége nyílik megismerkedni a világ legnagyobb motorgyárának logisztikai folyamataival, a komplexitásból adódóan folyamatos tanulást biztosítunk.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Elemzések, statisztikák készítése

Monitoring munkák támogatása, mutatószámok követése

Adminisztráció

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSC v. BA) / egyetemi (MSc v. MA) tanulmányokat folytat logisztika, műszaki vagy közgazdasági szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni a területen

Legalább heti 4 munkanapot vállalni tud

Erős MS Excel ismeretekkel rendelkezik

Alapfokú németnyelv-tudás előnyt jelent

Logisztikai elméleti szakismeret előnyt jelent

Terhelhetőség, önállóság, kiváló kommunikációs készség, komplex gondolkodás, analitikus látásmód, pontos, precíz munkavégzés jellemzi

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW15281

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.