Karrier az Audinál

Gyakornok – Járműgyártás, Jármű-összeszerelés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A járműgyártás jelenti az Audi Hungaria egyik alappillérét. 1998-tól készülnek Győrben Audi-modellek: először az ingolstadti telephellyel megvalósított kooperációs gyártási rendszer keretében, majd 2013 nyarától már önálló gyáregységben kerülnek megépítésre az autóink. Ennek nyomán a teljes gyártási folyamatot lefedi az Audi Hungaria: a karosszériaelemek préselésétől, lakkozásától kezdve egészen a járművek készre szereléséig.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a teljes gyártási folyamattal (A3 Limousine, A3 Cabriolet, TT Coupé, TT Roadster autók építésével), ezzel átfogó ismereteket szerezve a termék keletkezéséről. Betekintést nyer a szereldei élet világába, ezzel megismervén a különböző munkafolyamatokat.

Folyamatosan kapcsolatot tart partnerterületekkel, így széleskörű kapcsolati hálót alakíthat ki a termelésen kívül a karbantartással és a támogató területekkel is.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Projektmunkákban való részvétel és egyéni feladatok elvégzése

Adatok feldolgozása és statisztikai kiértékelések készítése

Táblázatok, prezentációk készítése, kezelése

Járműgyártási tapasztalatok elsajátítása

Gyártási folyamatok támogatása

Teammérnökök munkájának megismerése, segítése

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai (BSc / BA) vagy egyetemi (MSc / MA) gépészmérnök, járműmérnök, műszaki menedzser tanulmányokat folytat, nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszonnyal és 4 lezárt szemeszterrel rendelkezik

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltését tudja vállalni, legalább heti 3 munkanapban

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel (MS Office) rendelkezik

Munkájában határozottság, precizitás fellelhető

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Járas Győr

Referenciakód: GYPW15273

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.