Karrier az Audinál

Gyakornok - Szerszámgyár minőségbiztosítás

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

„Precizitás szenvedéllyel” hangzik el a győri Audi Hungaria szerszámgyárának jelmondata. A két hagyományos terület – szerszámgyártás, illetve a készülék- és berendezésgyártás – mellett az exkluzívszéria gyártásban mindenekelőtt a prémiumszegmens csúcsmodelljeihez készítenek karosszériaelemeket. A szakterületen motivált gyakornok kollégát keresünk a minőségbiztosítási feladatok támogatására.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Exkluzívszériás járműprojektekhez kapcsolódó feladatok

Mérési jegyzőkönyvek és kiértékelések készítése

Mérőszoba munkájának adminisztratív támogatása

Kapcsolattartás a partnerterületekkel

Engedélyezési folyamatok támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat műszaki szakon

Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonya van, és legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Legalább alapfokú a német nyelvtudása szóban és írásban

Legalább 6 hónap gyakorlati időt vállalni tud

Legalább heti 3 munkanapot el tud tölteni a területen

Érdeklődik a minőségbiztosítás és a méréstechnika iránt

Jó a kommunkációs készsége

Motiváció, megbízhatóság, önálló munkavégzés jellemzi

Felhasználói szintű számítógépes ismeretekkel rendelkezik (MS Office)

B kategóriás jogosítványa és vezetési tapasztalata van

CAD programok (pl. Catia) ismerete előny, de nem feltétel

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW15261

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit
Babosné Égel Katalin
válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:
+36 96-66-8938
Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.