Karrier az Audinál

Automatizálási mérnök – Járműhajtás Fejlesztés

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A tevékenységünk középpontjában a Volkswagen konszern motorjainak és komponenseinek fejlesztése, azok vizsgálata és metódusai állnak szoros együttműködésben a konszern fejlesztési telephelyeivel. Az egyik legnagyobb kihívást jelenti számunkra ez a sokrétű, sok típusból álló motorpaletta kezelésének kivitelezése.

Ehhez több, mint 100 különböző tartóstesztet és funkcióvizsgálatot hajtunk végre, melyekkel biztosítjuk a hajtások és komponensek tartósságát, funkcionalitását, és a vevőink által támasztott elvárásokat. A vizsgálatok során a szükséges működési paramétereket, mint teljesítmény és nyomaték, termodinamikai paraméterek, nyomások, hőmérsékletek, beszívott levegő és kipufogógáz kondicionálási értékek, tüzelőanyag jellemzők folyamatosan mérjük, monitorozzuk és kiértékeljük.

Érdekes feladatok, szakmai kihívás! Legyen részese Ön is csapatunknak!

Következő feladatok várnak Önre

A fékpadok problémamentes működésének biztosítása

Fékpadi problémák elhárítás, karbantartási munkák elvégzése

Fékpadtechnika folyamatos fejlesztése

Projektekben való részvétel

Fékpadi lefutásprogramok előállítása

Felmerülő problémák önálló megoldása

Szoros együttműködés az Audi AG németországi társterületeivel

Kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel

Ön az ideális jelölt, ha

Villamosmérnök végzettséggel rendelkezik, automatizálási szakirányon

2-5 év szakmai tapasztalata van automatizálási rendszerek telepítése és üzemeltetése terén

Alapszintű programozói ismeretei vannak

Tapasztalata van villamos hálózatok hibaanalízisében (nyomtatott áramkörök, és gyengeáramú hálózatok)

Alapvető diagnosztikai eszközök készségszintű használatával rendelkezik (multiméter, oszcilloszkóp, függvénygenerátor)

Középfokú német vagy angol nyelv ismeretével rendelkezik (kapcsolattartás nemzetközi partnerekkel)

Jó priorizálási képességgel rendelkezik

Önálló, felelősségteljes munkavégzés jellemzi

Analitikus szemlélet is jellemző Önre

Amit kínálunk

Változatos feladatok, fiatalos munkahelyi hangulat és hosszú távú karrierlehetőségek – ez az Audi Hungaria! A rendszeres visszacsatolásnak és a kompetencia alapú fejlesztési modellnek köszönhetően minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, amelyhez különféle tréningek, oktatások és nyelvi képzések nyújtanak segítséget. Az inspiráló munkakörnyezethez hozzájárulnak high-tech eszközeink, csúcstechnológiát képviselő felszereléseink és prémium termékeink is. Kollégáink szakértelmét és lelkesedését versenyképes alapbérrel, teljesítményfüggő mozgóbérrel, 13. havi bérkifizetéssel, prémiumkifizetéssel és béren kívüli juttatásokkal honoráljuk.

Tudjon meg többet arról, hogy miért érdemes hozzánk csatlakozni! https://audi.hu/hu/karrier/miert-erdemes/

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Járas Győr

Referenciakód: GYDW15052

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.