Karrier az Audinál

Gyakornok - Villamos karbantartó mérnök - Mechanikus megmunkálás - Főtengely

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A négyhengeres (EA211) motorok főtengely megmunkálás területe egyike a gyár legkomplexebb gyártósorainak, melynek a hatékonyságnövelésén

folyamatosan dolgozunk. Termékeink a VW konszern legkülönbözőbb járműveiben kerülnek beépítésre.

A területre érkező gyakornok feladata a szakterület 4 mérnök munkatársának szakmai támogatása.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A gyártósor folyamatainak megismerése és analizálása

A gyártási folyamat veszteségelemzése

Minőségi dokumentumok kezelése

Gyártósori elektromos karbantartó mérnök kolléga támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat villamosmérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Túl van legalább 4 lezárt szemeszteren és legalább 2019. júniusig tart a hallgatói jogviszonya

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud

Németnyelv-tudása legalább alapfokú

Lean ismeretek előnyt jelentenek

Szériagyártásban szerzett ismeretek előnyt jelentenek

MS Office programokat felhasználói szinten ismeri

Képes csapatban dolgozni

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Ha többet szeretne tudni
Kezdés időpontja: azonnal
A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYPW15041

Pályázati rendszerünket érintő
kérdéseivel kérjük hívja
Karriervonalunkat a
+36 96 66 8888-as
telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit

válaszolja meg Önnek
a következő telefonszámon:

Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.